Katalogové číslo: 6FSTJSG15
1 130.37 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 41.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 124 × 33 × 90 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 33 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hĺbka | 88 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev