Katalogové číslo: 6FSTJ5215
424.35 €
Na objednávku, dodanie do 23 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11 kg |
|---|---|
| Rozmery | 52 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev