Katalogové číslo: 6FSTGWJE5
618.69 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 11 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev