Katalogové číslo: 6FSTGWFL01
102.09 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 25 × 25 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev