Katalogové číslo: 6FSTMBD18
52.89 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 × 18 × 18 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 18 cm |
| Výška | 18 cm |
| Hĺbka | 16 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev