Katalogové číslo: 4EUTCBU20
67.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 25 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev