Katalogové číslo: F00001774
26.81 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.943 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Tvar listu | Iný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev