Katalogové číslo: 4EUERKK94
196.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 125 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 150 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev