Katalogové číslo: 6LIMDOGB4
93.48 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 30 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev