Katalogové číslo: 5EUGUBU30
84.87 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9.315 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 90 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev