Katalogové číslo: 5ENPEBU04
2 275.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 249.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 × 120 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 43 cm |
| Priemer črepníka | 59 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev