Katalogové číslo: F00001446
1.97 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.216 kg |
|---|---|
| Rozmery | 8 cm |
| Výška | 8 cm |
| Priemer črepníka | 5 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev