Katalogové číslo: 6MND02935
1 621.14 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 40 kg |
|---|---|
| Rozmery | 72 cm |
| Priemer | 127 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 67 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev