Katalogové číslo: 6MND00956
285.36 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 52 cm |
| Priemer | 68 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Výška | 52 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev