Katalogové číslo: CC0006920
Kentia (Howea) forsteriana in Drypot Rattan Stripe
231.24 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 14.225 kg |
|---|---|
| Rozmery | 149 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Hĺbka | 32.5 cm |
| Výška | 149 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Prírodný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev