Katalogové číslo: 4DRSUBU04
105.78 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 11.61 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 90 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev