Katalogové číslo: CC0043130
Dracaena marginata in Baq Polystone Coated Plain
Soil (Vulkastrat)
356.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 14.645 kg |
|---|---|
| Rozmery | 131 cm |
| Priemer | 42 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 131 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polystone |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev