Katalogové číslo: 4DRJBCA21
Dracaena fragrans ‚Burundii‘
60-Carrousel
67.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 100 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev