Katalogové číslo: 4DICABU21
55.60 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.102 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 75 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 75 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev