Katalogové číslo: 4DIANRS03
102.71 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.273 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 70 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev