Katalogové číslo: F00003093
Dicentra spectabilis
Pink
9.72 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.067 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev