Katalogové číslo: 6PARRGE510
814.26 €
Na objednávku, dodanie do 35 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 50 × 50 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Materiál | Stainless steel |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev