Katalogové číslo: CC0055510
Croton (Codiaeum) variegatum ‚Petra‘ in Rough
Soil (Vulkastrat)
81.43 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.782 kg |
|---|---|
| Rozmery | 51 cm |
| Priemer | 25 cm |
| Hĺbka | 23 cm |
| Výška | 51 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev