Katalogové číslo: 5CRHOBU33
184.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 85 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 85 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev