Katalogové číslo: F00000961
2.58 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.284 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 cm |
| Výška | 14 cm |
| Priemer črepníka | 6 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev