Katalogové číslo: 4CHSPBU21
73.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 100 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev