Katalogové číslo: 6PPNCJM90
431.73 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 37.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 40 × 50 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 46 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev