Katalogové číslo: 6CAPTG308
184.50 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 58 cm |
| Priemer | 46 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Výška | 58 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev