Katalogové číslo: CC0059062
Calathea rufibarba ‚Wavestar‘ in Colorado
263.22 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14 kg |
|---|---|
| Rozmery | 99 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Výška | 99 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Hydro granules |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev