Katalogové číslo: F00002655
42.56 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.671 kg |
|---|---|
| Rozmery | 27 cm |
| Výška | 27 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev