Katalogové číslo: F00001441
1.60 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.176 kg |
|---|---|
| Rozmery | 5 cm |
| Výška | 5 cm |
| Priemer črepníka | 4 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev