Katalogové číslo: F00002660
68.27 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 7.493 kg |
|---|---|
| Rozmery | 28 cm |
| Výška | 28 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev