Katalogové číslo: F00004351
15.74 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.728 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev