Katalogové číslo: 6ELHBR22A
15.01 €
Na objednávku, dodanie do 17 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.376 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Priemer | 22.3 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev