Katalogové číslo: 6DLBF7713
196.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev