Katalogové číslo: 6DLBF7720
Bordo
New Egg Pot Sand
627.30 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18 kg |
|---|---|
| Rozmery | 66 cm |
| Priemer | 80 cm |
| Hĺbka | 65 cm |
| Výška | 66 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev