Katalogové číslo: 6DLBF7814
Bordo
400.98 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 68 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Hĺbka | 66 cm |
| Výška | 68 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev