Katalogové číslo: 6PPNB69BB
537.51 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 21.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 69 cm |
| Priemer | 63 cm |
| Výška | 69 cm |
| Hĺbka | 67 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Prírodný |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Pletený povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev