Katalogové číslo: 4BEREV224
83.64 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.18 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 50 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev