Katalogové číslo: F00007060
44.77 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.914 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev