Katalogové číslo: 6BSTD5055
B-round
Balloon
223.86 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.34 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Hĺbka | 54 cm |
| Výška | 55 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev