Katalogové číslo: 4ASPABU10
150.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16.47 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 × 70 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 37 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev