Katalogové číslo: 4ASPLBP05
38.01 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.171 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 50 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev