Katalogové číslo: 6ARTKE454
129.15 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.62 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 45 × 45 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Kompozit |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev