Katalogové číslo: 6ANTPGB51
226.32 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.78 kg |
|---|---|
| Rozmery | 52 cm |
| Priemer | 53 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberclay |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev