Katalogové číslo: 4ANJBBU32
Anthurium elipticum ‚Jungle Bush‘
Bush
129.89 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.256 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 × 75 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Výška | 75 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev