Katalogové číslo: F00004983
48.71 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.346 kg |
|---|---|
| Rozmery | 5 cm |
| Výška | 5 cm |
| Priemer črepníka | 6 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev