Katalogové číslo: 6TS171032
154.98 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.486 kg |
|---|---|
| Rozmery | 34 cm |
| Priemer | 39 cm |
| Výška | 34 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev