Katalogové číslo: F00005747
38.87 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.266 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev