Katalogové číslo: 6DMP894LG
182.04 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Priemer | 55 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hĺbka | 44 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev